Zespół

Ponieważ Państwa dobro jest dla Nas najwyższą wartością, postanowiliśmy postawić na pełen profesjonalizm we współpracy z Wami. Każdy z członków naszego zespołu to specjalista w swojej dziedzinie, a jego nisza nie kryje przed nim żadnych tajemnic. Prawo w rękach prawdziwego specjalisty to nieskończony potencjał dla Państwa dyspozycji.

Jako profesjonaliści nie ustajemy w dążeniu do ideału. Każdy z Nas ma na swoim koncie dyplom, sukcesy i wygrane sprawy, które dają Państwu gwarancję naszej wysokiej skuteczności. Ponieważ chcemy dostarczać Państwu usług najlepszej jakości podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie. Pozwólcie Państwo nam, zadbać o wasze sprawy, rzetelnie od początku do końca.

Najwyższą jakość usług gwarantuje:

Sławomir Momot – radca prawny, specjalista z zakresu prawa handlowego, gospodarczego i cywilnego, w tym prawa rodzinnego. Od wielu lat trudni się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Reprezentuje klientów w sprawach rodzinnych – rozwody, separacje, alimenty.

tel.: +48 662 547 653
e-mail: slawomir.momot@kancelariamomot.pl

Sylwia Wiśniewska – Momot - adwokat, specjalista z zakresu prawa karnego oraz prawa cywilnego w tym w zakresie prawa spadkowego. Prowadzi również sprawy rodzinne oraz sprawy z zakresu prawa pracy.

tel.: +48 606 689 405
e-mail: sylwia.momot@momotkniec.pl

Nie zwlekaj!

Zgłoś sprawę

lub skontaktuj się z nami:

address

Kancelaria Prawna Radca Prawny
Sławomir Momot

ul. Mickiewicza 63 lok. 108 01-625 Warszawa

mail

slawomir.momot@kancelariamomot.pl

phone

+48 662 547 653

phone

+48 606 689 405