Spory sądowe i windykacja należności

Skorzystanie z usług Kancelarii Momot z Warszawy w sprawach związanych z windykacją należności pozwoli Państwu znacznie skrócić drogę odzyskania długów. Firmy parające się tego typu obsługą nie są w stanie samodzielnie wyegzekwować spłaty zobowiązania, gdyż bardzo często takie sprawy wymagają rozstrzygnięcia sądowego i zatwierdzonej egzekucji komorniczej.

Współpraca z adwokatem i radcą prawnym z Warszawy pozwoli Państwu skrócić te procedury, a tym samym – zminimalizować koszty przedsięwzięcia.

Obok skuteczności, tym, co w sporach sądowych związanych z windykacją należności jest najważniejsze, to poufność. Nasi prawnicy wszystkie informacje, które uzyskują w toku sprawy traktują jako tajemnicę zawodową, w związku czym możemy zapewnić Państwu pełną poufność obsługi.

O wysokim poziomie świadczonych przez Kancelarię usług świadczy przede wszystkim elastyczność działań oraz cały szereg narzędzi prawnych, po które sięgamy. Staramy się również, aby realizacja poszczególnych etapów przebiegała możliwie sprawnie i przy minimalnych kosztach.

Nasze wieloetapowe działania obejmują:

  • wstępną analizę pozwalającą na wybranie odpowiednich narzędzi prawnych (ocena kosztów, czasu realizacji, wybór skutecznej drogi dochodzenia należności, etc.),
  • sporządzenie niezbędnych dla drogi procesowej wniosków,
  • podjęcie prób porozumienia się z dłużnikiem i rozstrzygnięcia sprawy poprzez podpisanie ugody,
  • nadzór nad postępowaniem zabezpieczającym należności,
  • uzyskanie pozwolenia, rozpoczęcie i nadzór nad egzekucją długów (uzyskanie tytułów wykonawczych, współpraca z komornikiem w trakcie egzekucji długu).

Istotny jest też czytelny sposób współpracy – nie muszą się Państwo obawiać ukrytych kosztów świadczonych przez nas usług windykacyjnych. Wszystkie warunki zostaną uzgodnione w umowie i prowadzący sprawę adwokat lub radca prawny zapozna Państwa z nimi.

Wsparcie kancelarii radcy prawnego z Warszawy pozwoli zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym rozpocząć procedurę odzyskiwania długu. Współpracując z naszymi prawnikami mogą mieć Państwo pewność, że nie będą to czynności odwlekające ostateczną egzekucję długu.

Nie zwlekaj!

Zgłoś sprawę

lub skontaktuj się z nami:

address

Kancelaria Prawna Radca Prawny
Sławomir Momot

ul. Mickiewicza 63 lok. 108 01-625 Warszawa

mail

slawomir.momot@kancelariamomot.pl

phone

+48 662 547 653

phone

+48 606 689 405