O Kancelarii

Duch prawa i duch wolności są filarami społeczeństw. W myśl tej maksymy, aby nieść Państwu pomoc prawną w każdej potrzebnej sytuacji, powołaliśmy do działania Kancelarię Prawną Momot. Została ona otwarta dla Państwa w 2007 r., a nasi eksperci posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Od początku naszej działalności służymy Państwu zarówno w zakresie obsługi osób fizycznych, pomagając radzić sobie z problemami dnia codziennego, jak i podmiotów gospodarczych (spółek prawa handlowego, a także indywidualnych przedsiębiorstw).

To co wyróżnia nasze usługi na polskim rynku, i co odczujecie Państwo w trakcie współpracy z Nami, to wysokie kompetencje naszych pracowników. Wynikają one ze specjalizacji i prawdziwej pasji prowadzących Wasze sprawy specjalistów. Dzięki różnorodnym zainteresowaniom i latom praktyki możemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz usług o najwyższej możliwej jakości. To co dla nas najważniejsze to Państwa oczekiwania. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Wami i indywidualnemu podejściu możemy wyjść im naprzeciw. Cieszymy się Państwa zaufaniem ponieważ sami na nie pracujemy.

W aspekcie obsługi prawnej osób fizycznych, naszym podstawowym priorytetem jest właściwe rozpoznanie Państwa potrzeb. W tak trudnych sprawach jak np. sprawy rodzinne (rozwody, separacje, sprawy alimentacyjne), spadkowe, dotyczące nieruchomości, sprawy z zakresu prawa pracy okazuje się ono po prostu kluczowe dla ich wyniku. Dlatego przeznaczymy Państwu maksymalną ilości czasu i uwagi niezbędnej do rozwiązania Państwa problemów. Rozumiejąc, że każdy z Państwa powierzając nam swoją sprawę oczekuje od nas właśnie takiego zaangażowania, staramy się sprostać tym oczekiwaniom.

Zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców powodują, iż Kancelaria specjalizuje się w tych dziedzinach prawa, które dotyczą szeroko rozumianego obrotu gospodarczego, w tym w zagadnieniach prawa handlowego, cywilnego, ubezpieczeń, prawa pracy i podatków. Szczególną specjalizacją kancelarii jest windykacja należności. Kancelaria doradza przy transakcjach handlowych, reprezentuje klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz organami i sądami administracyjnymi, zajmuje się procesami przekształcenia, łączenia i podziału spółek.

Kancelaria wyspecjalizowała się również w obsłudze wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Na obecnym etapie rozwoju kancelarii obsługujemy kilkunastu tego typu klientów, w szerokim spektrum spraw. W szczególności obsługujemy Państwa w zakresie dochodzenia roszczeń czynszowych i prowadzenia sporów z deweloperami.

W każdym wspomnianym wyżej zakresie, a także wszystkich innych spawach, jest tylko jeden sposób na osiągnięcie pełnego sukcesu. W trakcie naszej zawodowej praktyki udało się nam go poznać. Dziś wiemy, że tylko połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższą zawodową starannością da Państwu pełną gwarancje powodzenia. Dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i podwyższamy jakość naszych usług. Sprostamy wszelkim Państwa oczekiwaniom i nie zawiedziemy Waszego zaufania, którym nas obdarzacie. Możecie być Państwo pewni, że nie zapomnimy o tym, że tylko indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta są podstawą satysfakcjonującej i owocnej współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Im slużymy pomocą

W ZAKRESIE STAŁEJ WSPÓŁPRACY ZAUFALI NAM M.IN.:

  • Centrum Leasingu i Finansów CLIF S.A.
  • Manta Multimedia S.A.
  • Export Import Jacek Gietka
  • Butik Your New Style
  • Mitcomp Sławomir Kozakiewicz
  • Pro – System.Rp Sp. zo.o.
  • Rincan Group Sp. z o.o.
  • Aspalogic Sp. z o.o.
  • Polcan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
  • Buduj Z Nami Sp.j.

Nie zwlekaj!

Zgłoś sprawę

lub skontaktuj się z nami:

address

Kancelaria Prawna Radca Prawny
Sławomir Momot

ul. Mickiewicza 63 lok. 108 01-625 Warszawa

mail

slawomir.momot@kancelariamomot.pl

phone

+48 662 547 653

phone

+48 606 689 405